Hasta Yorumları

Kendi kendimizi değil hastalarımız bizleri tavsiye ediyor


N.Y (Meme Protez)


Ben estetiğime bir anda doktor Mübin Beyin hastası olarak karar verdim.gerek ilgisi gerek güler yüzü ile muntazam ve cok başarılı bir ameliyat oldu. İcime cok sinen,çok begendigim harika bir ameliyat geçirdik.isteyen herkes hic tereddüt etmeden kendini Doktor Mübin Beye teslim etsinler. Tekrar tekrar tesekkur ediyorum.birdaha istesem kesinlikle Doktor Mübin Beyden baskasinin kapısını çalmam çünkü işinde çok başarılı.Kendisine ve ekibine çok tesekkür ederim.
Saygılarımla.F.D.T (Rinoplasti)


Güler yüzlü doktorum, İlk kez ameliyat olanlar ya da ameliyat olmaktan korkanlar; Kesinlikle kendilerini Mübin Beye bıraksınlar.Strese girmeye izin vermeden gayet pozitif Bir ameliyat sizleri beklemektedir.Hastalarına karşı müthiş bir ilgisi var.(işini severek yapmak böyle birşey olsa gerek)
herşey icin çok teşekkür ederim Mübin Bey.
Demet Hanım (Kulak Operasyonu)


Mübin bey tanıdığım en güler yüzlü ilgili doktorlardan biri.Çok iyi niyatli.İlk kez ameliyat olmama rağmen kendimi iyi hissettim.Güven ve cesaret vermesi bir doktorun insana çok güzel bir şey.Muayehanesi de çok bakımlı ve güzel içeri girdiğiniz anda herşeyin güzel ve doğal olması çok güven veriyor insana.Uzun lafın kısası tereddütsüz kendinizi doktorumuzun ellerine teslim edebilirsiniz.herşey için çok teşekkür ederim.Elinizeemeğinize sağlık Mübin Bey..Semra Akyıldız (Üst Göz Kapağı Ameliyatı)


İstisnai durumumuzdan dolayı tereddütlerimizle geldik.Farklı hastalığımız olduğundan göz kapağı ameliyatı olup olmamakta emin olamamıştım fakat doktor beyin sıcak samimi tavırları ve özellikle zaman ayırıp tek tek durumumu anlatması çok güven verdi.Böylelikle ameliyata[sağlık için]karar verdim.Henüz 2 gün oldu ve bugün kontrole geldik.
İlginiz için kendisine çok teşekkür ederiz.
Aydan Dalar (Meme Protez, Karın Germe)


Doktorum çok mükemmel bir insan.İşinde proffessiyonel biridir.
Yaptığı işinde son derece dikkatli ve hijyenik.Bana yaptığı dikişler çok çabuk kaynadı.Estetik dikişi çok ince ve güzel.Güler yüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.Herekese tavsiye edeceğim.

Kurumsal

Cerrahi, bir insanın vücut bütünlüğüne özel aletlerle dışarıdan müdahale edilmesi anlamını taşıdığından, ister büyük ister küçük olsun, herkeste bir ürperti ve korku meydana getirir. Bu korku, bazen doktora bile gitmekten alıkoyarak kişiyi çok zor durumlara düşürebilir. Estetik, Estetik Cerrahi, Jinekomasti, Liposaction, Meme büyütme ve küçültme..  Detay… 

Tüm hakları saklıdır. Mustafa Mutlu Seo Uzmanı
Call Now ButtonBilgi için Hemen Arayın