Estetik Cerrahi İzmir’de En Doğal Estetik ile Tanışın

Estetik Cerrahi İzmir’de En Doğal Estetik ile Tanışın

Görüntünüzü değiştirmek adına yapılan baskılara en çok neden olan iki örnek vermek gerekirse, ilki kişisel olarak görünümünüz ile ilgili sizin isteklerinizi diğeri de dışarıdan, çevrenizden gelen baskıları gösterebiliriz. Özellikle estetik cerrahi isteyen bir kişiye araştırdığı tüm operasyonlar ile ilgili çeşitli baskılar ortaya çıkabilmektedir. Ki estetik cerrahi operasyonu geçirmek isteyen kadın ya da erkek, gerçekten derinlerde istemiyor da olabilir. Bunun günümüzde gerek teknolojiyle gerek sosyal medyanın gücüyle çok kullanıldığının farkındayız. Bu yüzden de Estetik Cerrahi İzmir olarak bunun önüne geçmek için ayrıca hastalarımızı bilgilendirme gayretindeyiz. Tabi ki, hastalarımızın ihtiyaçları ve talepleri bizim için önemlidir ancak sağlıklarını etkileyecek olumsuz sonuç ve görselliğe sebep olacak hiçbir uygulamayı da kabul etmemekteyiz. Estetik denilen kavramın hakkını vererek, hastanın sahip olduğu ölçü ve hatları kapsamında en iyi, en doğal görüntüye nasıl sahip olacaksa, onun programlamasını yapıp öyle uyguluyoruz.

Estetik Cerrahi Konusunda Arkadaşların ve Toplumun Baskısı

Estetik Cerrahi İzmir olarak hastalarımızı bilgilendirme gayretindeyiz. Hastalarımızın ihtiyaçları ve talepleri bizim için önemlidir Arkadaş ve toplum baskısı hepimiz için zorken gençlerimiz için de zor olmaktadır. Ortaokul ve lise çağlarındaki gençlerimiz ile yetişkinlerimiz özellikle model olarak örnek aldıkları, oyuncular ve diğer ünlüler ile kendilerini kıyaslamakta ve o da işin içinden çıkılmaz bir noktayı beraberinde getirmektedir. Medyadaki görüntüler hepimizi etkileyebilir, çoğu zaman bizi gerçekçi olmayan bir standartta “ölçmez” ve kişisel görüşümüzü çarpıtmış gibi hissettirir. Sonuç olarak, Bu bakış açısına sahip bazı kişiler bu “problem” e çözüm olarak İzmir plastik cerrahi olarak görürler. Kliniğimizin kapısı herkese açıktır. Bizler, ekibimiz ve doktorumuzla beraber sizler için en iyi uygulamayı en iyi seviyelerde yapıp yapmama konusunda sizlere destek oluyoruz. Estetik Cerrahi Uzmanı olan kişiler estetiğin tam anlamıyla uzmanı olmaktadırlar. Medya görüntülerinin genellikle tamamen yapay olduğunu biliyoruz. Herhangi bir fotoğraf ya da film çekiminde fotoğraf düzenleme ve iyileştirme ile başka herhangi bir sorun da ortadan kaldırılabilir. Medyadaki modellerin ve ünlülerin görüntüleri kusursuzdur. Bahsettiğimiz şekilde yapılmış olduğu için diyebiliriz. Bunun dışında söylediğimiz gibi kişisel olarak kendimize oluşturduğumuz baskı da söz konusu olmaktadır. Bazen sırf başkalarını, sevdiklerini mutlu edip, sevindirmek için estetik cerrahi operasyonları olan kaç kişi sayabiliriz bilmiyoruz. Erkek arkadaşı, sevgilisi, eşi ya da aile üyesi gördükleri bir kusuru gösterebilir ve estetik cerrahi uygulamalarını bir çare olarak görebilirler. Estetik Cerrahi uzmanı olarak doktorları bu durumlar korkutmakta ve gelen kişilerin bakış açılarını değiştirmekte zorlanmaktadırlar.

İzmir Estetik Cerrahi Konusunda Kendi İstek ve Talepleriniz İle Güzel Sonuçlara Ulaşabiliriz

En yaygın uygulamalar arasındaki meme büyütme ameliyatı isteğiyle gelen hastalarımızın çoğu eşi ya da sevgilisinin isteğiyle gelmektedir. Çoğu zaman bunun nedeni eşinin tercihleri olmaktadır. Kadın hastamızın vücuduyla ilgili ya da nasıl hissettiği ile ilgisi yoktur. Bu nokta hem bizim için hem de siz gerek estetik cerrahi uygulamaları gerekse ameliyatsız estetik uygulamaları yaptırma isteyen sizler için önemlidir. Sonuçta bu baskıyla hareket edilen, yaptırılan her işlem duygusal olarak daha çok hasara yol açacaktır.

Estetik cerrahi izmir olarak her koşulda sizlerin yanındayız elbette, sadece gerçekten hangi operasyonu neden istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Sağlığınızı etkileyen durumlarda zaten hiç düşünmeden izmir plastik cerrahi devreye girecektir. Ancak herhangi bir baskıyla, istemeden gerçekleştirilen operasyonlarda uzun iyileşme süreçleri ve komplikasyon olasılıkları ile karşılaşılabilmektedir. En sonunda ortaya çıkan kalıcı ya da geçici olumsuz sonuçlarla ömür boyu yaşamak durumunda da kalınabilir. Sizlerin de takdir edeceği gibi estetik olgusu kişilerin isteğe bağlıysa ufak dokunuşlarla sağlık sorunları nedeniyle ise de yapılacak operasyonlarla doğallıklarını kaybetmeden en güzel görüntüye kavuşmalarını sağlamada rol oynamaktadır. 

Yıllardır alanında uzman olan estetik cerrahi uzmanı doktor ve ekibimizle verdiğimiz hizmetler ve tecrübelerimize baktığımızda rahatlıkla şunları söyleyebiliriz. Gerek kendinize yaptığınız gerekse çevrenizden, eşinizden, dostunuzdan gördüğünüz baskılar ne olursa olsun önemli değildir. Dışarıdan gelen baskılarla yapılacak her uygulama ve operasyon kişilerin pişmanlığı ile sonuçlanacaktır. İzmir estetik cerrahi bünyesinde gerçekleştirilen operasyon çok iyi bile geçse, var olan baskıların operasyon süreçlerine vereceği tepkilerden dolayı çoğu kişi sonuçlardan memnun olamaz. Gerçekten estetik cerrahi uygulamalarından herhangi birisini (göz kapak estetiği, dolgu, facelift, liposuction, meme küçültme ameliyatı vb.) hiçbir baskı altında kalmadan kendi istek ve iradesiyle kişilerin istemesi gerekmektedir. Estetik cerrahi konusunda daha doğru ve daha fazla bilgi almak isterseniz izmir estetik merkezleri ve fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Randevu
Facebook
Instagram
Youtube