Somon Dna’sı

  • Somon Dna’sı Nedir?
Somon Dna’sı Nedir?

somon dns, somon dns izmir, somon dns yapan doktor, somon dns nedir, somon dns klinikleri

Somon Dna’sı

Somon Dna’sı terapisi, deriyi canlandıran ve parlaklık veren yeni ve çok etkili bir kozmetik tedavi metodudur. Somon Dna’sı; somon balığından elde edilen polinükleotidlerin (DNA moleküllerinin), hyalüronik asit ve glutatyon ile zenginleştirilmesi sonucu elde edilen cilt yenileyici ve iyileştirici bir karışımdır.

Etkileri: İlerleyen yaş, iş ortamındaki zararlı etkenler, güneşe fazlaca maruz kalma, genetiğe bağlı olarak derinin kuru oluşu gibi nedenler derimizi hızlıca yıpratır ve ince kırışıklıklar meydana gelir. Nemini kaybetmiş deride pullanmalar oluşur, hafifçe sarkar ve deri mat bir görünüm alır. İşte Somon Dna’sı tam da bu noktada devreye girer. Kendi hacminin bin katı kadar su tutabilen Somon Dna’sı enjekte edildiği bölgelerde kollajen ve hyalüronik asit üretimini arttırır. Böylece deri nemlenir, gerginleşir ve parlaklık kazanır. İnce kırışıklıklar ve güneş lekeleri kaybolur. DNA koruyucu etkisiyle çok etkili bir güneş koruyucu etki sağlar. Bu nedenle yaz aylarında ve özellikle uzunca güneşe maruz kalınan tatil dönemlerinde de kullanılmasında büyük fayda vardır. Bunlara ek olarak göz altı torbalarının tedavisi, gebeliğe bağlı oluşan çatlakların tedavisi, yara izlerinin ve yaşlılık lekelerinin giderilmesi, cilt sıkılığının arttırılması gibi konularda etkin bir tedavi seçeneği olarak karşımıza çıkar. Kollajen üretimini arttırmanın yanında hücrelerde oluşan serbest radikalleri temizleyerek yaşlanma etkilerini geciktirir.

Tedavi süreciDNA tedavisi 2-3 hafta aralıklarla uygulanan 3 ila 6 seanslık bir tedavidir. Her seans hazırlık süreci dahil 40-45 dakika sürer. Uygulanan madde ağrı sızı yapmaz. Çok ince uçlu enjektörlerle uygulandığı için uygulama ağrılı değildir. Enjeksiyonlara bağlı olarak ortaya çıkan hafif kızarıklık, uygulama sonrası çok kısa sürede geçecektir. Enjeksiyon yanında, derma roller ile, lokal masaj yoluyla, elektroporasyon veya iyontoforez ile de uygulanabilir. Uygulamanın etkileri ertesi günden itibaren kendini gösterir. Deride her gün daha da artan bir canlanma, nemlenme ve parlaklık ikinci seanstan sonra iyice farkedilir hale gelir. Doktorunuzun tavsiyesine göre 3 veya 6 seans kadar devam edilir. Etkisi bir yıl devam eder. 6 ayda bir birkaç seans ek tedavi alınması etkinliği sürekli kılacaktır.

Etiket; somon dna’sı fiyatı nedir, somon dna yaptıranlar, somon dna nedir, somon dna zararları, somon dna serumu fiyat, somon dna ampul, somon dna’sı fiyatı izmir, somon dna’sı izmir,

Kurumsal

Cerrahi, bir insanın vücut bütünlüğüne özel aletlerle dışarıdan müdahale edilmesi anlamını taşıdığından, ister büyük ister küçük olsun, herkeste bir ürperti ve korku meydana getirir. Bu korku, bazen doktora bile gitmekten alıkoyarak kişiyi çok zor durumlara düşürebilir. Estetik, Estetik Cerrahi, Jinekomasti, Liposaction, Meme büyütme ve küçültme..  Detay… 

Tüm hakları saklıdır. Mustafa Mutlu Seo Uzmanı
Call Now ButtonBilgi için Hemen Arayın